Anette Michel
¿Quieres reaccionar a este mensaje? Regístrate en el foro con unos pocos clics o inicia sesión para continuar.

No estás conectado. Conéctate o registrate

Parampamparampamparam

2 participantes

Ir abajo  Mensaje [Página 1 de 1.]

1Parampamparampamparam Empty Parampamparampamparam Lun Mayo 30, 2011 1:06 pm

D. Skellington

D. Skellington
Miembro
Miembro

Hello to everybody, I'm the new chick in here...
Ne, sad ozbiljno (koliko god mogu da budem ozbiljna). Dakle, zdravo svima, ja sam D. (ili Dina, kako vam se svidja), imam skoro 19 godina ( u junu ću da napunim ) iii, guess what ?? Mnogo volim Paramore. Ne volim ih zato što su svi u bendu ne znam ni ja koliko slatki, niti zato što se Hayley super oblači, niti zbog njenih ludačkih boja kose, već jednostavno zato što su oni Paramore, jedni i neponovljivi, i zato što jako volim da djuskam uz njihovu muziku. I love you
Inače, ja kao ja sam poprilično udarena i povučena u isto vreme. Volim da čitam mnogo, i to najviše i radim u slobodno vreme, volim da gledam filmove, da pijem kafu sa svojom mamom (to mi je najdraže, xixixi ). Volim da skačem uz muziku.. kad smo kod muzike, čisto da vam napomenem da ja slušam sve što mi se dopadne, i ne volim da se deklarišem kao metalac, rocker ili bla bla... ja sam jednostavno ja, i cool mi je tako...
pa, ako još nešto imate da me pitate, izvolite... I am glad that I joined you...

2Parampamparampamparam Empty Re: Parampamparampamparam Sáb Jun 11, 2011 8:05 pm

Admin

Admin
Administrator
Administrator

welcome

3Parampamparampamparam Empty Re: Parampamparampamparam Lun Dic 12, 2011 6:29 pm

Admin

Admin
Administrator
Administrator

LOCK

Contenido patrocinado



Volver arriba  Mensaje [Página 1 de 1.]

Permisos de este foro:
No puedes responder a temas en este foro.